H O S P O D S K Ý   K V Í Z   V   P I V O V A R U V Ž D Y   V   Ú T E R Ý   OD   1 9  H O D I N

Sestavíte tým o maximálním počtu 8 členů. Více hlav víc ví, avšak pokud si věříte, můžete hrát třeba jen sami za sebe. Společně s kamarády se dostavíte v ÚTERÝ v 19:00 do Pivovaru U Švelchů. Kvíz obsahuje 55 otázek na témata ze všech možných okruhů, na které jen člověk může pomyslet. Součást kvízu je i výběr aktuálních událostí z domova i ze světa a hudební poznávačka (od rocku přes hiphop až po vážnou hudbu).

Odpovědi píšete se svým týmem na papír, který dostanete před začátkem hospodského kvízu. Odpovědi jsou průběžně vyhodnocovány. Prostřednictvím průběžného pořadí, které moderátor vyhlašuje, sledujete, jak se v průběhu kvízu mění umístění Vašeho týmu. Tým, který během hospodského kvízu nasbírá nejvíce správných odpovědí, se samozřejmě může těšit na výhru.

Bonusová 56. otázka o rundu panáků na účet podniku na Vás čeká na konci kvízu.

Doporučujeme rezervovat si stůl zde na facebookové události.

A co Vás bude tato nevšední zábava stát? Zápisné za každého soutěžícího činí symbolických 40 Kč.

https://www.facebook.com/hospodskykviz.cz
http://www.hospodskykviz.cz/

II. Vánoční pivovarský dvoreček


Silvestr a provozní doba o svátcích


 


Dárkové balení - vhodný dárek nejen pod stromeček

    Nabízíme pro Vás, Vaše zaměstnance, obchodní partnery nebo přátele dárkové balení piv ze sušického pivovaru U Švelchů. V případě zájmu lze vyrobit i speciální edici etiket s logem firmy a vlastním textem. Druhy piv se dají nakombinovat dle vašeho přání. Pivní pálenka v trojím provedení. Bílý destilát a dva druhy bylinných likérů.


Svatomartinská husa


http://www.echoes-zine.cz/reporty/metal-madness-ii


-  od 4.9. 2015 Tmavá Emilka Speciál opět na čepu i v lahvích


Speciální serie etiket

   Nyní můžete získat jedinečnou serii etiket vytvořených u příležitosti vaření piva Vávry Hradílka za asistence našeho sládka v našem pivovaru. Etikety vám také můžeme zaslat oproti hotovosti a ofrankované obálce. Výtěžek z těchto etiket bude věnován na konto Boženka.